F-2

Lyssna Skriv ut
Kontakt

Kontakt

Kundtjänst: 0435-280 00
E-post: kommun@klippan.se
Besöksadress:
Trädgårdsgatan 12, 264 80 Klippanlänk till annan webbplats

Kontakt Ljungbyhedsskolan
Besöksadress:
Nybrogatan 9, Ljungbyhed.
Telefon: 0435-44 11 12
Rektor: Marie Gärdby
Biträdande rektor: Kenneth Dådring

Öppettider

Måndag-torsdag
08.00- 17.00
Fredag
08.00-16.00

 

Sjukanmälan av elev
Sjukanmälan av elev ska göras före klockan 08.00 via Skolportalen. Sjukanmälan ska göras varje dag.

kartpin

Skicka ett meddelande till kundtjänst




F-klass
Ing-Mari Jönsson
E-post: i-m.jonsson@klippan.se

Anne Rosengren
E-post:anne.rosengren@klippan.se

År1
Jimmy Magnusson
E-post: jimmy.magnusson@klippan.se

År 2
Heather Eriksson
E-post: heather.eriksson@klippan.se

Anna Ahlvin
E-post: anna.ahlvin@klippan.se

SvA
Helena Wilhelmsson
E-post: helena.wilhelmsson@klippan.se

Resurs:
Smajil Hrnjic
E-post: smajil.hrnjic@klippan.se