A-lag 4-6

Skriv ut
Kontakt

Skicka ett meddelande till kundtjänst





Mentorer 4-6

Åk 4

Ann-Helen Bredberg, 4-6 lärare

E-post: ann-helen.bredberg@klippan.se

Lina Sandén lärarassistens

E-post: lina.sanden@klippan.se

Åk 5:1

Marcus Roth 4-6 lärare

E-post: marcus.roth@klippan.se

Åk 5:2

Linda Sjöblom 4-6 lärare

E-post: linda.sjoblom@klippan.se

Malin Wood resurs

E-post: malin.wood@klippan.se

Åk 6:1

Charlotte Persson 4-6 lärare

E-post: charlotte.persson@klippan.se

Åk 6:2

Maria Edlund 4-6 lärare

E-post: maria.edlund@klippan.se

Övrig personal

Lina Sandén Bild 4-6

E-post: lina.sanden@klippan.se

Ina Emgård Tyska, Hemkunskap åk 6

E-post: ina.emgard@klippan.se

Julio Valarezo, spanska åk 6

E-post: julio.valarezo@klippan.se

Erik Johansson, musik åk 6

E-post: erik.johansson@klippan.se

Therese Kilemar Idrott

E-post: therese.kilemar@klippan.se

Birgitta Gilbertsson, Textilslöjd åk 3-6

E-post: birgitta.gilbertsson@klippan.se

Auorora Åstrand, Trä- och metallslöjd åk 3-6

E-post: auorora.astrand@klippan.se